Õpetajate päeva tähistamine

Õpetajate päeva tähistame 5. oktoobril.

Toimub kontsert-aktus, kus üle antakse ka kolleegipreemia “Kuldne kaardikepp”.

Koolipäev lõpeb kell 12.00.

Õpetajatel jätkub tegevus Eesti Rahva Muuseumis.

Huviringid ja pikapäevarühmad ei tööta.

 

Septembri sündmused

6. septembril toimus liikumispäev “Reipalt koolipinki” üritus.

15. septembril käisid meie toimetulekuõppe klassid aktiivõppeprogrammil Tartu Maheaias.

19. september oli meil liikumispäev. Matkasime Elva ümbruses. Osalesime ka Eriolümpia jooksukrossil.

21. septembril on klassidel võimalus tasuta uisutada Lõunakeskuse liuväljal.

26. septembril on meil külas piirkonnapolitsei, kes räägib 1. ja 2. klassi lastele ohutust liiklemisest.

28. septembril algusega 17.00 kooli saalis lastevanemate üldkoosolek. Üldkoosolekule järgnevad klassikoosolekud. 

 

Osaleme Eriolümpia Ühenduse terviseprojektis “Kaasav tervislik eluviis”.

15.-18. aug. toimusid Tartumaa Tervisespordikeskuses eriolümpia terviseprojekti raames projektipartnereid ühendav spordilaager. Iga päev oli palju erinevaid vahvaid sporditegevusi. Meie koolist osales laagris kaks õpilast.

4.-6. sept. toimus Otepää lähedal Karumetsa Puhketalus terviseprojekti seminar-laager. Teemaks oli tervislik eluviis ja eeskujuks olemine selles osas. Mängiti, sporditi, suheldi, tehti viktoriini, matkati. Tegevustesse olid integreeritud matemaatika, loodusõpetus, inimeseõpetus, kultuur, sotsiaalsed oskused jne. Meie koolist osales neli õpilast.